אודות גו נודלס

אנחנו גו נודלס, נודל בר ללא יומרות.

אנחנו מגישים אוכל טרי ואיכותי שנעשה בעבודת יד, בפשטות ובזריזות. אנחנו מציעים value for money אמיתי – מנות מבוצעות כהלכה שלא שוחטות את הארנק.
את האטריות שלנו – סובה, גזר וג׳ינגר, תרד ובזיליקום, ביצים – אנחנו מכינים במקום, חפות ממונוסודיום גלוטמט. הן נזרקות למים רותחים רק לאחר ההזמנה.
אנחנו לא עוצרים באטריות. גם את הקארי שלנו אנחנו מכינים במקום – כורכום, אגוזי מקדמיה ותוספות עשבים ותבלינים טריים. אין מה להשוות לקארי קנוי. נקודה.
אפילו הסודה שלנו מתאילנד 🙂
בקיצור ולעניין: עם השקעה בחומרי גלם איכותיים וצוות מיומן, עם תשומת לב לפרטים ועשייה מלאת כוונה, עם אהבה אמיתית לאטריות ולמטבח הדרום-מזרח אסיאתי, גם אוכל מהיר יכול לחמם את הלב ולמלא את הבטן.

גו נודלס תל אביב קיים מאז 2004. אך ב-2014, שמוליק גל לקח את האטריות לידיים וחולל מהפכה במקום. מאז, האטריות גמישות יותר, הקאריריחני יותר והסושי עגול יותר. אך במלוא הרצינות – שמוליק, לאחר שנים באוסטרליה וביקורים אין ספור באסיה השכנה, הבין את רזי המטבח האסיאתי על קיבתו – אוכל שמבוסס על מוצרי גלם טריים, בישול מהיר וחד על אש גבוהה, תיבול מדויק ומאופק, מינימום זמן בין מחבת לקערה ומקסימום עבודת יד. זוהי התורה על קצה הצ׳ופסטיק.

יש לנו שלושה סניפים:

גו נודלס אבן גבירול: סניף האם, העוגן המרכזי של ספינת הנודלס שמשייטת בבטחה ולא עוצרת באף נמל.
גו נודלס רמת החייל: דלפק מעוצב בשוק צפון עם חיבה מיוחדת להייטקסיטים עסוקים.
גו נודלס שדרות יהודית: הסנונית החדשה, בשכונה הכי נכונה בעיר.
והיד עוד נטויה…

ודבר אחרון שאתם צריכים לדעת !Go Noodles גו נודלס מציעה שירות משלוחים לא פחות מתוקתק מהמסעדות עצמן. מהיר, אמין ועם שליחים טריים. בשעות הצהריים והערב וכל מה שביניהן, לבתים ומשרדים, מסיבות ואירועים,ושיעורי TRX. אם אתם בתל אביב, גבעתיים, רמת גן או רמת השרון, אנחנו נגיע. אם לא, אין לכם ברירה אלא להגיע אלינו.